O Petrovi

Hledání odpovědi na otázku rovnováhy života přivedlo Petra zpočátku k výživě, výživa ho přivedla ke cvičení, cvičení k józe, jóga k ájurvédě a ájurvéda k masážím. Na své cestě Petr působil v různých rolích, například jako osobní trenér ve fitness klubu Holmes Place v Praze, výživový poradce a lektor ve společnosti Ronnie.cz nebo jako lektor sportovní výživy I. trenérské třídy na FTVS – Univerzity Karlovy. V poslední době se věnuje převážně individuálním požadavkům v oblasti masáží, jógy a zdravého životního stylu. Mezi jeho dlouholeté klienty patří např. zpěvačka Dara Rolins nebo herečka Jitka Schneiderová.

Petrovým nejvýznamnějším učitelem jógy a ájurvédy je zakladatel Ájurvédské Univerzity Praha pan Dr. Ajurvédačárja Govind S. Rajpoot, PhD., v oblasti masáží pan Stanislav Flandera, v oblasti výživy pan Martin Jelínek (Kurzy Atac) a v oblasti fitness pan Pavel Provázek (Ronnie.cz).

Petr pochází z malého moravského města Příbora. Posledních 15 letech strávil studiem a prací v Praze. Časté návštěvy Valašska ho však okouzlily natolik, že se stalo současným domovem pro něj i jeho manželku Pavlínu. 

Petr Cieluch

Vzdělání

MasážeJógaÁjurvédaVýživaFitness
Masér ve zdravotnictvíInstruktor Hatha Jógy Ájurvédské povědomíPoradce pro výživu a suplementaciInstruktor fitness
Indická masáž SnéhanInstruktor Ájurvédské jógyÁjurvédská masáž Dátá SnéhanPraktické výživové poradenstvíFunkční trénínk CORE ve sportovní přípravě
Fasciální masážInstruktor Aštánga jógy – 1. sériePsycho-spiritualitaVýživa ve sportuFunkční trénínk CORE ve sportovní přípravě – Advanced
Lymfatická masážInstruktor Aštánga jógy – 2. sérieÁjurvéda a psychologieCesta za vysněnou postavouFlowin & CORE
Uvolňovací technikyJógová terapieDhátu a metabolismusŘeč těla, jak ji neznáteBosu & CORE
Měkké technikyJóga pro zdravíMahákašajaMakrobiotika v české kuchyniSenzomotorická stimulace
Hatha jóga pro fitnessDravja gunaTajemství biologického věkuCvičení pro těhotné a po porodu
Anatomie – SamghátJak se zbavit závislosti na sladkém
Fyziologie – Krijá ŠaríraPrůvodce výživy při diabetu
Ájurvéda a žena