Reflexní terapie

Probíhá přes plošky na chodidlech, kde se zrcadlí jednotlivé orgány lidského těla včetně pohybového aparátu, lymfatického systému apod. Kontaktem s těmito místy je terapeut schopen nejen diagnostikova, ale i působit na jednotlivé části těla reflexně. Vhodnou stimulací lze nastartovat samo-uzdravující procesy těla. Tento přístup zajišťuje bezpečný a generacemi ověřený způsob jak na tělo působit velmi přirozeně. Terapii je možné doplnit o reflexní terapii duše, díky které lze pracovat i na psychosomatické úrovni.

+ Přínosy

Podpora systému velmi bezpečným způsobem přes plošku chodidla. Celková regenerace, revitalizace a harmonizace organismu. Působí hlouběji než klasická masáž. Využívá vrozenou inteligenci těla k samo-uzdravování. 

Vhodná při

Nerovnováze v organismu, přetížení, stresu, jako podpora během náročného období, potřebě stimulace nebo uklidnění vnitřního napětí.

Nevhodná při

Menstruaci, akutních zánětech kůže, plísních na nohou a nehtech, horečkách, nachlazení, virových a bakteriálních infekcích, v těhotenství, onkologických onemocněních

Délka terapie

60-75 min 

Cena terapie

1000 Kč 

Průběh terapie

Klient leží na lehátku bez ponožek a terapeut pracuje na jednotlivých částech chodidel.

Po terapii

Po dobu 3-5 dní klidovější režim (tělo integruje/vstřebává působení terapie), dostatek tekutin, není vhodný alkohol, hrubá fyzická námaha, sportování apod.