Celotělová relaxační masáž

Tato masáž má za cíl postupně uvolnit a zrelaxovat celé tělo (i s možností masáže hlavy a obličeje). Je vhodná pro každého, kdo rád odchází s pocitem, že všechny části těla (kromě intimních partií) dostaly svou péči. Je určena pro člověka, který ocení promazání celého těla sezamovým olejem doprovázeného jemným táhlým dotekem maséra.

+ Přínosy

Uvolnění celkového napětí v organismu, fyzické i psychické. Působení sezamového oleje na celou plochu kůže. Podpora detoxikace organismu.

Vhodná při

Celkovém napětí v těle, potřebě relaxovat a nechat se hýčkat, v případě kdy Vás masáž jen určité části těla neuspokojí.

Nevhodná při

Pokud nejste zvyklí na delší dobu masírování, první návštěvě, menstruaci, akutních zánětech kůže, horečkách, nachlazení, virových a bakteriálních infekcích, akutních výhřezech meziobratlových plotének, v těhotenství, onkologických onemocněních

Délka masáže

120-150 min (v případě masáže hlavy a obličeje)

Cena masáže

1600 – 2000 Kč (v případě masáže hlavy a obličeje)

Průběh masáže

Klient leží na lehátku ve spodním prádle, k masáži se používá teplý olej – záleží na ročním období a typologii klienta. Postupně se masírují záda, krk, bedra, hýždě, dolní končetiny, břicho, horní končetiny (popřípadě i hlava a obličej). Na závěr probíhá krátká integrace v podobě jemného doteku na hlavě nebo ramenou.

Po masáži

Po dobu 3-5 dní klidovější režim (tělo integruje/vstřebává působení masáže), dostatek tekutin, není vhodný alkohol, hrubá fyzická námaha, sportování apod.